| nocomment_4400 a întrebat:

Http://all-thethings.blogspot.com/ Mi-am facut si eu un blog ce parere aveti?;;)Stiu ca am doar doua postari dar daca vreti sa lasati niste comentarii sau sa deveniti membru.va rog.

4 răspunsuri:
| yhsay a răspuns:

Spam spam spam away...

| yhsay a răspuns:

Hmmm, de fapt "spam" inseamna si "reclama nesolicitata", exact ce faci mataluta aiciwinking Daca nu stii engleza calumea, nu te pune cu o profawinking

| nocomment_4400 explică:

Ce spam fata draga?laughing)ti se pare un asta un mesaj nefolositor lollaughing

| nocomment_4400 explică:

Da profa pe naiba nu stiu ce profa esti dar PROFA mea asta nea invatat si nea invatat ft bine spam=mesaj nefolositor si ce ar trebui sa iti cer tie acordoul sau cum