| ViVi a întrebat:

Http://www.clickpentrufemei.ro/teste_interactive/13
am facut un test :)
incercati si dati raspunsul aici:P
sa vedem:))

Răspuns Câştigător
| denisa_4752 a răspuns:

De multe ori ţi se pare că viaţa pe care o duci nu ţi se potriveşte în totalitate? Visezi cu ochii deschişi spre locuri şi exeprienţe cu totul deosebite faţă de ceea ce trăieşti acum? Poate fi semnul existenţei tale din trecut.

Din lumea necuvântătoarelor! În viaţa anterioară tu nu ai fost om, ci animal. Unul drăguţ, desigur. O pisică, un câine sau poate o vulpe. Oricum, un patruped. De multe ori ai impresia că ai un al şaselea simţ şi că poţi citi ce este în mintea oamenilor, dar şi a animalelor. În plus, tu şi în această viaţă ai rămas plină de energie, cu pasiunea pentru excursii în aer liber şi ai o fire de aventurier.

....mda...tongue

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ce ai fost într-o viaţă anterioară?

De multe ori ţi se pare că viaţa pe care o duci nu ţi se potriveşte în totalitate? Visezi cu ochii deschişi spre locuri şi exeprienţe cu totul deosebite faţă de ceea ce trăieşti acum? Poate fi semnul existenţei tale din trecut.

De viţă nobilă! Te întrebi de ce-ţi plac numai lucrurile scumpe şi de ce-ţi alegi mereu destinaţia de vacanţă în funcţie de câte stele are hotelul în care vei fi cazată? Poate pentru că într-o altă viaţă ai fost o prinţesă, regină sau dintr-o familie nobilă. Ce ai adus din trecut în viaţa actuală? Bunul gust specific celor de viţă nobilă şi obiceiul de a cheltui banii cât ai zice peşte. Dacă ai vreo poftă sau vreun capriciu, nu îţi găseşti liniştea până nu le satisfaci.
Interesantlaughing

| JustMeFlory a răspuns:

Din lumea necuvântătoarelor! În viaţa anterioară tu nu ai fost om, ci animal. Unul drăguţ, desigur. O pisică, un câine sau poate o vulpe. Oricum, un patruped. De multe ori ai impresia că ai un al şaselea simţ şi că poţi citi ce este în mintea oamenilor, dar şi a animalelor. În plus, tu şi în această viaţă ai rămas plină de energie, cu pasiunea pentru excursii în aer liber şi ai o fire de aventurier.

Ce tare! As fi vrut sa fiu vulpeee:X

| ViVi explică:

Mie mi-a iesit altfel
laughing

auran
| auran a răspuns:

Si mie...suntem niste animalute dragute...

| Alina_5575 a răspuns:

Din lumea necuvântătoarelor! În viaţa anterioară tu nu ai fost om, ci animal. Unul drăguţ, desigur. O pisică, un câine sau poate o vulpe. Oricum, un patruped. De multe ori ai impresia că ai un al şaselea simţ şi că poţi citi ce este în mintea oamenilor, dar şi a animalelor. În plus, tu şi în această viaţă ai rămas plină de energie, cu pasiunea pentru excursii în aer liber şi ai o fire de aventurier.

laughing

| dianka_4861 a răspuns:

Ce ai fost într-o viaţă anterioară?

De multe ori ţi se pare că viaţa pe care o duci nu ţi se potriveşte în totalitate? Visezi cu ochii deschişi spre locuri şi exeprienţe cu totul deosebite faţă de ceea ce trăieşti acum? Poate fi semnul existenţei tale din trecut.

Din lumea necuvântătoarelor! În viaţa anterioară tu nu ai fost om, ci animal. Unul drăguţ, desigur. O pisică, un câine sau poate o vulpe. Oricum, un patruped. De multe ori ai impresia că ai un al şaselea simţ şi că poţi citi ce este în mintea oamenilor, dar şi a animalelor. În plus, tu şi în această viaţă ai rămas plină de energie, cu pasiunea pentru excursii în aer liber şi ai o fire de aventurier.

| ingerulnegru a răspuns:

Mai eu am fost un animal dragut, in prezent am al 6 simt si sunt un adevarat aventurier... imi place natura. suna bine chestia e ca ma fascineaza vampiriiii cine stie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din lumea necuvântătoarelor! În viaţa anterioară tu nu ai fost om, ci animal. Unul drăguţ, desigur. O pisică, un câine sau poate o vulpe. Oricum, un patruped. De multe ori ai impresia că ai un al şaselea simţ şi că poţi citi ce este în mintea oamenilor, dar şi a animalelor. În plus, tu şi în această viaţă ai rămas plină de energie, cu pasiunea pentru excursii în aer liber şi ai o fire de aventurier.

hyhy auzi ma am fost pisicutahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din lumea necuvântătoarelor! În viaţa anterioară tu nu ai fost om, ci animal. Unul drăguţ, desigur. O pisică, un câine sau poate o vulpe. Oricum, un patruped. De multe ori ai impresia că ai un al şaselea simţ şi că poţi citi ce este în mintea oamenilor, dar şi a animalelor. În plus, tu şi în această viaţă ai rămas plină de energie, cu pasiunea pentru excursii în aer liber şi ai o fire de aventurier.