1 răspuns:
| bfvhjcv a răspuns:

Lool.la ce categorie a pus intrebarea straight face
pai eu una nu l-as omori, pentru ca mi se pare un tip "normal", ca sa ii zic asa.foarte multa lume il uraste, dar si mai mult il invidiaza.
multi spun"mama, ce naspa e justin bieber. a devenit si el vedeta peste noapte, si gata...", dar in sufletul lor, desi nu o spun, pentru ca daca ar spune-o ar fi vazuti altfel, sunt invidiosi.
ca sa revin la subect, eu nu l-as omori, pentru ca este un tip foarte dragut =p~, cu o voce destul de oklove struck

XoXo>big grin