| anonim_4396 a întrebat:

De unde apar toti astia, ma? Adica toate astea in ultimele zile cu biberonul ala al lor :|?
http://www.TPU.ro/dragoste-si-sex/am-fantezy-cu-justin-b ieber-ie-rau/

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nici nu stie sa scrie corect si ei ii arde de fantezii, si inca cu Giastin

Răspuns utilizator avertizat
| Pralină a răspuns:

Nu e rau e hooooooooooooooooooooorror! Ochii meiii!*isi ia ochi si si baga in buzunar* mai bine...

| PastilăBă a răspuns:

Ooo Doamnex_x

| AnaEindragostita a răspuns:

rolling on the floor doamne ce idei pot avea copii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne, ce cretina...si ce intrebari cretine pune. Oare nu e cont facut la misto thinking