| NebunaDupaRobert a întrebat:

Http://www.youtube.com/user/EdwardCullensz1?feature=mhee

Acest videoo l-am facut chiar euu...Cum vi se pare?
Pentruu cell maii bun rasp dauu funda!
Va rog ajutati-maa...

Răspuns Câştigător
| BellaMarie a răspuns:

Imi placeee domnule cullenlove strucklove struck
Sa mai faciilove strucklove struck

6 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Este super! Bafta in continuare!

| RaluuRaluu a răspuns:

Imi place ft muult! love struck. Ft frumos. si melodia e super love struck. Bv tie.

| LetyPayne a răspuns:

Este frumos ...sa mai faci...

| chrystyan21 a răspuns:

Interesant, felicitari si mai asteptam si alte filmulete big grin

| ChoCoLaTe_2477 a răspuns:

Muzica nu se prea potriveste. sunt unele poze sunt cam neclare deci nu isi au locul acolo.banuiesc ca e primul tau slide deci. bravo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-i s-a facut pielea de gaina laughing dar imi place :X filmul meu preferat big grin actorii mei preferati blushing bravo >big grin