| αℓє a întrebat:

Http://xpatratsell.sunphoto.ro/x_-_About_-_x Puteti descifra ceva? :| Funda

Răspuns Câştigător
| acestaesteunnume a răspuns:

♥ Salut ~. Ce mai Faci puisor?` bIne`? Ma bucur` ~. bine` ai venit pe Pagina mea`~.
Iti voi spune cate ceva despre mine`~. Pentru inceput` sunt o fata`~. Si normal ca am nume de fata`~. Acesta este Paula`~. E simplu asa-i`~?
Ani`? Nu multi` da` nici putini`~. Acestia sunt` 12 `~.

`Am ochi caprui`~. Ca toti din familie`~. Adica voiam sa am ochisori ca a lui tati`~. Ca-i are albastrii`:X. Dar neah` daca nu
s-o nimerit.` Dar tot imi plac si ochisorii astia caprui` ce stiu sa iubeasca cel mai bine si duiosi la despartire.

Sunt` nascuta in luna februarie` beiib`. deci sunt varasator` ~. vars intruna`~. si nu ma refer ca vars dinaIa` stii la ce ma refer nu`? eu vars fericre` si banutzi sisule`~. Da mai vars si de`ala` =]]

Am avut parul lung` Lung da mi-o facut mama` programare la frizerie si mi l-a taiat` :[[. mi l-a taiat in scari`. atunci aratam ca dracu`~. Da acum s-a asezat` La perfectiune` beeib`~. Ah` am uitat sa-ti zic ce Culoare` are. 3sT3` Castaniu` sisule`~.

SurorI / Frati`? nimic, nimic`~. Adica. am avut o sora` da a murit` si. Prefer sa nu vorbesc despre` asta beiib`~.

Ce iubesc eu cel mai mult`? ♥ viata! si parintii astia ce mi-au dat in dar viata.`~ Cateodata` viata are si parti rele dar. si la greu trebuie sa zambestihappy

Imi iubesc prietenii`~. prietenii` mei care la greu sunt cu mine`~. Cum se zice: Prietenul la nevoie se cunoaste!

Ce imi place mie oare? multe

♥ Nutella, are un gust dulcee:X
♥ Fluturasiibig hug imi place cum zoboara>big grinbig grin<

Ce urasc? Multe :

→ X e r o X u r i l e(copiatoarele.ma refer la alea care te imita.nu care copiaza hartii sau chestii) ` ~. Le urasc`. Doamne in fiecare zi sa vezi cum iti fura satusul`. Fcae aceeasi miscare ca Tine`. Imi Fac niste nervi`: - w.

→ Tampitele ` ~. alea ce-s proaste rau`. merg ce merg si se baga In copac parca` nu vad. Vor sa Iasa pe usa din sticla si se baga in ea` parca nici nu o observa`.

→ Nesimtitii ` ~. Porci`. adic abaieti car fac doar misto` care se comporta ca niste porci

→ Ora de Franceza ~. Sunt o bata`. am zis o data ca sunt un papagal`. si isterica aia de profa` nici numai zic`~.

→ Serpii` ~. Cand ii vad lesin`. pur si simplu` nu imi plac` ~.

Cam atat despre mine
Biiess!

Sper ca te-am ajutat cu enigmarolling on the floor

4 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Buna happy. Eu inteleg, iti descifrez si tie putinhee hee.

`` Salut, ce mai faci puisor? Bine? Ma bucur ~ bine ai venit pe pagina mea.

Iti voi spune cateceva despre mine. Pentru inceput sunt fata, si normal ca am nume de fata ~ acesta este Paula. E simplu asa-i?
Ani? nu multi da nici putini ~ acestia sunt 12. ``

Daca vrei sa-ti descifrez mai mult, contacteaza-ma printr-un mesajhee hee.

| EllyFMS a răspuns:

Salut. Ca mai faci [asta nu il inteleg. scrie Pulsor. dar nu stiu ce inseamnastraight face] Bine? Ma bucur. Bine ai venit pe paginuta mea ~

Iti voi spune cate ceva desprea moi[moa -> franceza de baltaon the phone. Pentru inceput sunt o fata, si normal am nume de fata, acesta este Paulla. E simplu` asa-i?
Ani? Nu multi. da` nici putinu. acestia sunt 12 [acum inteleg de ce scrie asastraight face]

Nu sunt noua pe 'Sun', sunte de chiar foarte mult timp. Vrei sa stii de can? Nu cred ca te`n tere` [banuiesc ca aici trebuia sa iasa " Nu cred ca TE INTERESEAZAstraight face] pulsor[iar ala care nu stiu ce inseamnastraight face] Chiar te itereseaza? Na, daca faci atat caz iti zic. De free[ asta cred ca inseamna 3?! Engleza de balta.straight face ] ani beib`.

Am ochii caprui. ca toti din familie. adica vroiam sa am ochisorii ca a lu` tati. ca`i are albastrii. dar na` nu s`a nimerit. Dar tot imi plac ochisorii astia caprui ce stiu sa iubeasca cel mai bine si duiosi la despartire.

Sunt nascuta in luna februarie bebib`. Deci sunt varsator, vars in`truna si nu ma refer la 'vars' sin`ala, stii la ce ma refer nu? eu vars fericire si banuti sisule`. sa mai vars si d`ala straight face

Am avut parul` lung, lung da mi-a facut mama programare la FRIZERIE si mi la taiat, mi la taiat in scari. atunci aratam ca dracu`. da` acum s.a asezat la 'perfection' beibb`. ah am uitat sa.ti zic ce 'color`' are. este castaniu sisule

Surori/frati? 'Nisl Nislstraight face[nu intreba ca nu am mai auzit expresia asta in viata mea.straight face ]. adica am avut o sora da` a murit. prefer sa nu vb` despre asta.[si cred ca odata cu ea a murit si creierul eistraight face ]

Ce iubesc eu cel mai mult? Viara si parintii astia ce mi-au dat in dar viata. cateodata viata are si parti rele dar. si la greu trebuie sa zambesti

Imi iubesc prietenii, prietenii mei care la greu sunt cu mie. cum se zice. prietenil la nevoie se cunoaste.
Ce imi place mie oare? Multe.

Nuttella. are un gust... dulce
fLUTURASII. Imi place cum zboara. imi 'place' culorile lor amestecate. am prins odata unul. era asa frumos asa ca i.am dat drumul [ si se vede ca ea stie sa vbeste romansestestraight face]

balonasele - alea din gumita. mi s.a spart unul pe fata odata. balonasele din spumica adica : Bubbles

Mamaruta. in fiecare an am invazie de mamarute in casa. da` frumoase sunt. 'buinatele' mele[asa am citit. nu stiu daca e bine. pur si simplu nu inteleg.straight face]

telefonul` meu - imi place sa.l butonez intruna

pisicutele. animalutul 'mi-a' dragut - iubesc 'blanuta' lui aia moale

Trandafirii - aia albastrii - sunt asa frumosi

Iarna - culoarea aia alba - fulgii aceea mici - Snow

Ce urasc? Multe

'Xerxurile' - le urasc. doamne in fiecare zi sa vezi cum iti fura statusul. face aceiasi miscare ca tine. imi fac niste nervi

Tampitele - alea ce`s proaste rau. merg ce merg si se baga in copac parca nu vaf. Vor sa iasa pe usa din sticla si se baga in ea parca nici nu o observa

Nesimtitii - porcii. adica baietii care fac doar misto. care se comporta ca niste porci

ora de franceza - sunt bata. am zis odata ca sunt papagal. si isterica aia de profa nici nu mai zic

serpii - cand ii vad lesin. pur si simplu nu imi plac

Cam atat despre 'Moa'

'Bies!'

| Blondamea a răspuns:

Da pot si este ff usor daca vrei sa til descrifrez contacteaza'ma la nazdravanademica sau lasa'mi un mesaj pe TPU

| acestaesteunnume a răspuns:

Puff...eu am raspuns primawaiting