| lol1232 a întrebat:

HY TPU si Craciun Fericit big grin as mai vrea sa imi recomandati inca un film de dragoste dau funda big grin cat se poate de multe si frumoase big grin

Răspuns Câştigător
| Beibii_6447 a răspuns:

Hmm... Uite niste filme de dragoste pe care le-am vazut si mi-au placutlove struck... Astea imi vin acum in mintehee hee

A Cinderella Story, Love Wrecked, A walk to remember, StarStruck, Letters to Juliet, Swept Away, Another Cinderella Story, Valentine's Day... thinking

Toate sunt frumoase love struck Sper ca ti-am fost de folos kiss

fundita?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Un An Nou Fericit love struck

| anad a răspuns:

Craciun fericit si tie! Iti recomand: The Notebook (2004), Mamma Mia! (2008), Moonlight Serenade (2006), Letters to Juliet (2010).

| Alle15 a răspuns:

Buna, iti multumim din suflet si-ti urez si eu tie un Craciun Fericit si un An Nou plin de bucurii!
Uite niste filme de dragoste:
http://www.cinemagia.ro/filme-dragoste/2010/
Bafta! Funda daca se poate?