| xEndlessLove a întrebat:

Ce film imi recomandati sa vad? As vrea sa fie unul de Craciun, dar sa fie romantic si unul horror, daca se poate tot de Craciun big grin daca nu, merge si unul normal, dar sa fie bun. Multumesc frumos :*

Răspuns Câştigător
| caataboss a răspuns:

De craciun:Sheitan, Craciun Negru, Black Christmas, Cosmarul dinaintea Craciunului. Toate sunt horor. ''Black Christmas'' are o nota mare.

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Uita-te la Friday 13 th 2009.
Un film super.

| faramatania a răspuns:

Romantic:The Holiday,Love Actually,Serendipity,Holiday In Handcuffs, Christmas In Boston, A Boyfriend For Christmas
Horror:Black Christmas, Dead End, A Cadaver Christmas

| Rebecca123 a răspuns:

Home alone 1, 2, 3, 4, ho ho ho 1, 2(comedie), Black Christmas (horror)

| Rebecca123 a răspuns:

Black Christmas de groaza, ho ho ho comedie

| alexandra2000ale a răspuns:

Poveste de Craciun, Belle si Bestia, Home Alone, Christmas With Capital C, Love’s Christmas Journey... Funda?

| TeodoraDora a răspuns:

Ho, ho, ho 2 (mie nu prea mi-a placut, dar tie s-ar putea sa-ti placa). Aaaa, singur acasa etc. Dar vezi ca, in perioada aceasta peste tot sunt filme de Craciun happy, asa ca ai de unde alege...
Sper ca te-am putut ajuta! happy

| kreker71 a răspuns:

Nu e un film de CRACIUN sau horror dar. mie mi-a placut mult... si este bine realizat, "intre 2 lumi"/ "Upside dowm "... si daca vrei ceva horror uite-te la "Groapa"