| Anndra99 a întrebat:

Ian Somelhalder mai este impreuna cu Nina Dobrev? O sa mai joace impreuna in "The Vampire Diries" in sezonul 6?

2 răspunsuri:
| Andi86 a răspuns:

Nu, nu mai sunt impreuna.

| EizaG a răspuns:

Nu mai sunt( de un an aproximativ) pe ce lume traiesti? Ar fi perfect daca Nina si Paul ar fi impreuna, dar din pacate Paul este cu Phoebe Tokin. Ian este impreuna cu Nikki Reed. Da, vor mai juca impreuna in The Vampire Diaries, dar nu cred ca vor forma un cuplu din nou. Din cate am inteles amandoi se vor indragostii de altcineva. Sa vedem cat e de adevarat... I WANT STELENA BACK!( Stefan si Elena)winking