| IceKitty18 a întrebat:

happy stie cineva daca in sezonul 7 din The Vampire Diaries va mai aparea Nina Dobrev? Daca nu stiti si de ce si cand va mai aparea sad?

Răspuns Câştigător
| Nataliaa25 a răspuns:

Nina Dobrev nu va mai aparea, deoarece a semnat un contract care spunea ca va juca rolul Elenei care se va desfasura pe parcursul a doar 6 sezoane. Insa acum, sezonul 7, a fost mai mult o surpriza si Nina a anuntat oficial ca nu va aparea in cel de al 7 lea sezon din TVD crying Nu va mai fii la fel fara ea crying(

2 răspunsuri:
| IceKitty18 explică:

O sa apara in alt sezon? Sau ce se intampla? Sunt foarte confuza, va fi foarte diferit...

| Nataliaa25 a răspuns:

Va aparea un nou sezon, sezonul 7, pe data de 8 octombrie 2015 se va lansa happy De asemenea mai sunt zvonuri care spun ca unul din fratii Salvatore va muri crying Damon sau Stefan. Insa asta nu e sigur, alte zvonuri spun ca Damon va ramane in cele din urma cu Bonnie dupa ce Elena nu va mai fi! :O Eu una sunt dezamagita de ceea ce se aude, mi ar fi placut sa ramana Elena in TVD si sa fie cu Damon sad