| DSGline a întrebat:

Iarna asta o sa fie ca in ani trecuti adica fara ZAPADA?
CE caredeti?
Voua cum v-ar placea cu zapada sau fara zapada?

Răspuns Câştigător
| minnieee a răspuns:

Cica se topeste zapada si ploua de Craciun.Deci nu va fi zapada cel putin de sarbatori.Si e aiurea sa nu fie zapada iarna, parca nu mai are niciun farmec nici Craciunul, nici vacanta, nimic.Mai ales ca e atata mizerie daca doar ploua.

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Pai mie imi este indiferent daca e zapada sau nu, dar parca fara zapada sarbatorile astea nu mai au niciun farmec. straight face
Bafta! :

| Libelle a răspuns:

Imi e indiferent

| Nicoleta a răspuns:

Anul trecut a fost zapada, insa anul asta, din pacate vremea e prea calda pentru zapadastraight face.

| Graphee a răspuns:

Cu zapadaaaaaa.[; xxxx]
Cred ca o sa fie cu zapada. happy

| AnaEindragostita a răspuns:

Ba o sa fie in apropiere de craciun imi place cu zapada

| Broadband a răspuns:

Un pic de zapada acolo nu strica

| LolNope a răspuns:

Sincer la mine(stau in jusetul suceava, intr-un municipiu de langa), ninge din octombrie.Zapada e, iar sanse sa se topeasca pana de Craciun nu sunt(numai daca da peste noi climatul tropical). Nu consider ca un Craciun fara zapada este frumos, ii ia din farmec, insa anul asta imi pare asa de rau ca nu ma pot juca in zapada(am piciorul rupt si pus in ghps si il tin pana pe 7 ianuarie)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu zapada pana la certongue