| Motanul239 a întrebat:

Salut,

Am vazut anii trecuti un videoclip facut in gluma cu un reportaj de iarna unde o persoana vorbea iar alta arunca cu zapada de pe margine sa para ca e viscol. Nu pot sa il mai gasesc. Este cineva care ma poate ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| Silent3025 a răspuns:

Eu stiu ceva de genu dar era vorba de nisip nu zapada (si nu facut in gluma ci facut sa-si bata joc de telespectatori) https://www.youtube.com/watch?v=xZbL1zvRuQg probabil pe baza acestui clip, altcineva a facut alt clip in gluma dar cu zapada.

| Motanul239 explică (pentru Silent3025):

Multumesc frumos. Este bun si asta happy

1 răspuns: