| pitikaaaa a întrebat:

Id`ul lui Adrian Tutu:X va rog e pentru o prietena care trece aproape prin ce a trecut si elwinking si are nevoie de cineva care nu stiu intelege prin ce trece(stiu nu ma exprim prea bine dar in fine)va rog mult ajutati pe cineva care are nevoie de ajutor sau chiar si de voi dacva ati trecut prin ceva asemanator...va rog e foarte dureroscrying

14 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu cred ca il are cineva sad
dar are facebook.
il vrei?

| kik a răspuns (pentru pwp):

Vreau eu fb lui, dar cel personal big grin

| mihaella70 a răspuns (pentru kik):

Da pe a lui Dony nu-l ai?! Sau David Deejay?!:X

| dulcykaLy a răspuns:

Pai exprima-te mai bine altadata! happy

| dumitruanca17 a răspuns:

Little.shean
Asta e id`ul lui
eu am vb cu elwinking
si crede`ma chiar este ell :X

| SalutTpu a răspuns:

Am gasit un id pe facebook
presupun ca nu e real dar merita sa incerci :b.boy_shean

| just4you a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Teqx5h7Oauk&feature=channel_video_title
L.S production un studio din focsani unde poti inregistra piese la PRETURI PENTRU TOATA LUMEA (hip hop ,r&b,house... etc) pentru informatii adauga id b.boy_shean funda:X?

| LovexD a răspuns:

Buna x: Deci daca vrei id lui Adrian nu ai cum sa il iei.Pentru ca chiar el a spus pe Facebook ca nu are pentru ca i s-ar bloca calculatorul din cauza multor oameni care vor sa vorbeasca cu el! Deci sfatul meu este ca poti sa il contactezi pe Facebook!?

| JohnnyClau a răspuns:

Asta cred ca e dar vezi ca nu da acc la oricnwinking dar incearkti noroculwinking ID: adrian_lil.shean

| Tony_4103 a răspuns:

Buna sunt onorat sa o ajut pe prietena ta.
ID:lil.shean1992

| Alexabi19 a răspuns:

Toate vorbiti numa prostii straight face adrian_tutu. official da nu cred ca da add

| bombonica_7642 a răspuns:

Id lui adrian tutu este adriantutu3@yahoo.com!

| dutamarian a răspuns:

Daieusunt

| dede_2148 a răspuns:

Il ameu da sa nu-i spui ca-i de la mine :lilshean59