| Alexaaaaaaa a întrebat:

Idei ce as putea scrie in ziarul scolii?

5 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Profesori rai laughing

| Miss25JK a răspuns:

Parca ti-am mai raspuns o data la aceeasi intrebare acum cateva minute.

| kmkmkmkmkmkmkmkmkmkmkm a răspuns:

Recenzie la o carte
Teste psihologice
Perle ale profilor
Creatii: scurte povestiri, poate chiar poezii( e mai simplu sa creezi poezii fara rima, lasa-te dusa de val si imagineaza-ti ca scrii ceva din inima care vrei sa ajunga cat mai aproape de sufletele celor din jur, sa te inteleaga. Scrie exact ce simti tu, sunt foarte apreciate poeziile de genul acesta, si o spun din propria experienta.)

| Mefistofelicul a răspuns:

Despre literatura de ce trebuie copilul sa citeasca carti si cum ii ajuta pentru formarea emotionala si intelectuala. Pregatire pentru viitor

| Yoghină a răspuns:

Ceva legat de violență în școală și un articol despre cum te poți concentra mai bine la ore si invata