| D33utzu a întrebat:

Hey kiss! Trebuie sa scriu un articol pentru ziarul scolii ( V-VIII), nu stiu despre ce sa scriu, sa scris despre droguri, despre poluare ...chiult laughing
Vreau si eu cateva idei despre ce as putea scrie happy puppy dog eyes Dau fundita pentru cele mai multe si cele mai bone kiss Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Deukha a răspuns:

Bunalove struckwinkingj eu scriu in liceeeeeul meu. Stiu ca anul trecut, impreuna cu colegii mei.am scris despre activitsatsiile pe car ejoaca noastra are onoare de ale face.happyAnuul asta.Am scris despre dorintsele copiilorwinkingDl direktor a fost ft multsumit. punandu`m aredaktor SEF.love struckDe exemplu l potin timp au fost alegeriile de directotul scolii in funktsie de eleviihappyj`am castigat.)Poti spone despre ce face scoala th`.al ktelea loc plaseaza in topul judetsului thau.sau eu stiu.inthelegi.nu trebuie sa fie plictisitor.sau enervant.trebe`sh fie informator si distractis.Nu uit sa bagho poza. kopii sunt atrsi de asa kva. fUnDiTsa:X

1 răspuns:
| justME_8449 a răspuns:

Pai ai putea scrie despre cum e privita scoala de catre colegii tai, cu raspunsuri sincere dar sa nu le publici numele pentru a nu le crea problele cu profesorii etc.sau poti c\scrie un articol despre moda.pe categorii:sport, elegant etc.si pentru fete si pentru baieti...succes!