| Brunett94 a întrebat:

Idei de cadouri facute acasa pentru iubit? Urgent! Ofer fundă!!

Răspuns Câştigător
| florinflorescu a răspuns:

Buna, cel mai simplu o felicitare: hartie sau mai cartonata, alba sau colorata, creioane colorate, sclipici, ruj sa faci o inimioara si scrii ce simti pentru el. quilong sau origami din hartie cu modele de pe Youtube. chestii mai complicate: veioza din sticla de 750ml cu instalatie, pictezi sticla si obtii efecte minubate. intr-un balon bagi faina, iar pe exterior pictezi balonul cum vrei tu. succes.

| anonim_4396 a răspuns (pentru florinflorescu):

Tie ti-ar placea sa primesti asa ceva?laughing

| MentalHolocaust a răspuns (pentru anonim_4396):

Nuuu, mai de graba o prajituraa stii cum se zice dragostea trece mai intai prin stomac laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru MentalHolocaust):

Asa m-am gandit si eu, nu-mi pot imagina ce baiat ar aprecia o felicitare cu sclipici. laughing Unor prieteni le-am facut bratarile prieteniei din ata si chiar le-au placut si le-au purtat, dar nu cred ca dispune multa lume de atata rabdare ca sa faca 100 de noduri pentru o bratara. laughing

| florinflorescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Gestul conteaza, mai ales efortul celuilat, inventivitatea si daruirea pentru cel de langa. eu as fi chiar foarte surprins si bucuros sa primesc asa ceva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru florinflorescu):

Ti-ar placea mai mult genul ala de felicitare decat o prajitura? Fac sondaj de opinie rolling on the floor

| florinflorescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde, daca nu se pricepe la prjituri si cine stie ce minunatie iese acolo rolling on the floor) mai bine ramai cu felicitareawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru florinflorescu):

Decat fara iubit sau cum?rolling on the floor) Dar noi suntem niste oameni optimisti si mergem pe premiza ca stie fata sa faca prajituri, sau niste clatite americane. day dreaming

9 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Eu preferam altceva, nu ce e prin răspunsuri, dar mi-ar suspenda contul dacă aș spune aici.laughing

| MentalHolocaust a răspuns:

Prajituraa❤