| WhineUP a întrebat:

Ieri a fost balul bobocilor si am participat si eu la el. Dupa ce s-a terminat balul au facut o petrecere la care am fost si eu.Toate bune, dansau si se rupeau cu totii si vine la mine un baiat din clasa a 12-a si ma invita la dans, desigur, am acceptat invitatia iar, in timp ce dansam m-a intrebat cum ma cheama de unde sunt si daca am prieten.Cand i-am spus ca nu am prieten s-a oprit in loc, m-a analizat si nu prea ii venea sa creada si m-a intrebat, cum de? la care vine un baiat cica hai ca am o problema si au plecat. Dupa un timp eram cu telefonul in mana pentru ca trebuia sa ma sune fratele meu si el a venit la mine mi-a luat telefonul, la pus in buzunarul lui si ma invitat din nou la dans si a sunat fratle meu sia trebuit sa plec prietena mea a spus ca mereu se uita dupa mine cu ochi dulci sima analiza mereu voi ce credeti? ma place? ma simpatizeaza? [si eu il >plac:"]

Răspuns Câştigător
| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Da da! cat de dulce :X! Eu cred ca te place chiar foarte mult happy! Eu zic sa incerci sa devi prietena cu el sa il inviti la un suc sa mai vb. si voi si te descurci tu :* :X XOXo

4 răspunsuri:
| Alexander123 a răspuns:

Da.

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Multumesc pentru. fundita :X :X!

| WhineUP explică:

Micutza23 lasa-mi si mie id tau daca vreibig grin:*!

| WhineUP explică:

NPK:* lasa-mi id daca vrei:d