| WhineUP a întrebat:

Ieri a fost balul bobocilor si am participat si eu la el. Dupa ce s-a terminat balul au facut o petrecere la care am fost si eu.Toate bune, dansau si se rupeau cu totii si vine la mine un baiat din clasa a 12-a si ma invita la dans, desigur, am acceptat invitatia iar, in timp ce dansam m-a intrebat cum ma cheama de unde sunt si daca am prieten.Cand i-am spus ca nu am prieten s-a oprit in loc, m-a analizat si nu prea ii venea sa creada si m-a intrebat, cum de? la care vine un baiat cica hai ca am o problema si au plecat. Dupa un timp eram cu telefonul in mana pentru ca trebuia sa ma sune fratele meu si el a venit la mine mi-a luat telefonul, la pus in buzunarul lui si ma invitat din nou la danslove struck si a sunat fratle meu sia trebuit sa plecsad prietena mea a spus ca mereu se uita dupa mine cu ochi dulci sima analiza mereulove struck voi ce credeti? ma place? ma simpatizeaza?big grinbig grinbig grinbig grin [si eu il >plac:"]

Răspuns Câştigător
| LadyGA a răspuns:

Buna! te place, da rau! happy asta e bine, nu? big grin fii si tu mai indrazneata, fii mai mereu prin preajma lui. bafta!

4 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Te place smug sa ma kemi la nunta tongue
glumeam, sfatul meu e sa ii zambesti in continuare si ca distanta intre voi sa fie mai aproape smug succes

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Da te place! happy
Bucura-te de asta :p.
DAca si tu il placi incearca sa fi discreta fata de colegi tai pentru ca daca afla, vor aparea barfe si nu e bine.
Dar in rest. daca chiar iti place, continua sa flirtezi cu el, dar mai pe ascuns! big grin

| WhineUP explică:

Multumesc Picasso!

| WhineUP explică:

Multumesc tuturor:*!