| Paranormal12 a întrebat:

Ieri am avut parte de o intamplare ciudata.Eram in fata blocului,veneam de la dentist cu mama straight face.Mama vorbea cu niste femei,iar eu stateam rezemat de gard,ascultand muzica big grin. Dintr-o data,pe langa noi, trece un prieten de-al meu..cu mama si cu sora lui.Sora lui se uita cu coada ochiului la mine.Intra ei in bloc, si peste 2 minute,sora lui,vine la mine si imi da o punga de chipsuri, spunand ca ea nu mai poate...prima data am refuzat,dar dupa ce a insistat, i-am zis badeaproste si le-am luat. Dupa s-a speriat si a plecat(a tipat)..Eu nu am putut sa interpretez.Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Janetthe a răspuns:

E genu piti? =]]] daca da inseamna ca te place! =]]] omule da si tu sanse happy si desigur daca esti scump da-mi fiunda :3 laughing

7 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Prietene ParaNorman, ce vrei sa zicem la o asemenea prostie?

| Hakuouki a răspuns:

Cati ani are copila? Cati ani ai tu? Ai un aspect infiorator sau ceva? Poate este vorba de o dereglare psihica a fetitei, despre care tu nu stii nimic inca (nu este tocmai ceva cu care sa te lauzi) sau poate inca aveai sange sau ceva de genul in gura si tipa s-a speriat, de acolo si reactia.

Răspuns utilizator avertizat
| Dudu008 a răspuns:

Poate te place... smug

| Janetthe a răspuns:

Pai laughing poate te place... stii cand o fata este fericita (adica tipa)... cum a tipat? de fericire sau de teama?

| Paranormal12 explică (pentru Janetthe):

Nu stiu clar, dar ceva in genul unui tipat din acela pe care il fac piti cand primesc o geanta noua(scurt si inalt) laughing

| Janetthe a răspuns (pentru Paranormal12):

E genu piti? =]]] daca da inseamna ca te place! =]]] omule da si tu sanse happy si desigur daca esti scump da-mi fiunda :3 laughing

| MarianDeluise a răspuns:

laughing)

Fata a fost foarte entuziasmata ca i-ai acceptat "cadoul" pe care i l-ai facut. atat nu cred ca tipa de nebuna sau de retardata laughing

Ai facut-o fericita acceptand punga de cipsuri.
Baftă happy