| elfit a întrebat:

Ieri cand veneam acasa m-a intepat o albina sau o viespe...nu stiu sigur. avea o linie galbena una neagra si tot asa.m-a intepat pe gat, nu am scos acul..nu stiu nici daca e, dar toata noaptea si azi m-a mancat locul...este ceva normal? daca nu am scos acul pot aparea probleme? multumesc anticipat pentru raspuns

1 răspuns:
| AnonymousTPU007 a răspuns:

Si pe mine m-a muscat azi de ceafa :-(
Stateam linistit pe banca intr-un parc si vine aia si ma inteapa fara niciun motiv laughing
Oricum, i-am dat cafteala dupa, am calcat-o in picioare laughing