| Alessiaioana a întrebat:

Ieri in tpul unui joc i s-a pus provocarea unui baiat sa pupe o fata din joc si el m-a luat de gat si m-a pupat....ma tot gandesc la el...ce ar trebui sa fac? urgent, DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce naiva esti. Daca numai de la un joc te gandesti la asa ceva ce te-ai face daca te-ar pupa mai multi baieti cu o anumita ocazie(o aniversare de a ta)?

| Alessiaioana explică (pentru darrio2007):

Nu,ca la o aniversare nu mi pasa, dar de el mi-a placut acum putin timp, si m a facut iar sa mi placa de ellaughing

| darrio2007 a răspuns (pentru Alessiaioana):

Atunci,ar trebui sa faceti in asa fel sa va mai intalniti. Poate veti fi prieteni.Iti doresc succes.