| AVRILavigne1000 a întrebat:

Iiii eu sunt incantata azi am jucat un joc la scoala invarteam o sticla si se nimerea la 2 pers si se sarutau pe obraz si eu am prins la iubitul meu de 7 ori si mi-a zis ca maine nu mai facem pe obraz (adica jocul)facem pe buze eu stiu cum sa fac sa ma nimereasca numai pe mine da inca 2 fete din cls il plac(il plac ce vorba s-au luat dupa mine)cum sa scap de ele sa nu mai joace sau sa nu le nimereasca pe ele?

Răspuns Câştigător
| babyloving a răspuns:

Eu zic ca daca el te iubeste si chiar va doriti foarte foarte mult lucrul acesta amandoi ceea ce e foarte vizibil iti spu n ca o sa se intample cumva.Dar daca totusi nimereste pe altcineva poti sa le tragi putin de par sa se invete minte.Eu spun ca trebuie sa stati fata in fata pentru. ca dupa mine ar trebui sa va nimeriti unul pe altul.Succes! Si daca vrei sa scapi de ele spune-le ca s-a intamplat ceva super afara si ca trebuie sa vada asa le retii macar o vreme.

| AVRILavigne1000 explică (pentru babyloving):

Si le spun ca e lady gaga ca e in rom

6 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Nu prea ai cum sa faci sa nu se nimereasca la ele.

| PulbereDeStea a răspuns:

Poate ca a zis asta ca sa te determine pe tine sa il saruti, numa ca sa nu sa se sarute el cu alte fete.Cea mai simpla solutie:vorbesti cu el dimineata (inainte de joc oricum)si ii spui ce ai de spus, il saurti pe buze ce naiba, ca pana la urma un sarut e nimic, sa nu faca altceva cu tine) sau te desparti de el definitiv si el probabil va alege pe alta.Asa sunt baietii, ei se indragostesc prima data de fizicul nostru, noi fetele ne indragostim de sufetul lor si mai apoi unii baieti observa si sufletul unei fete iar noi fetele ii apreciem ca fizic.Asta se intampla cand faci dragoste cu acea persoana nu doar te saruti.Tu fa ce stii ca e corect si bine pentru tine.

| AVRILavigne1000 explică (pentru PulbereDeStea):

Da cam ai dreptate sunt de neinteles cand vor ceva cand numai vor