| moonY a întrebat:

imi cautam niste bocanci si am gasit asta... e pentru adolescentele de pe site (fata de ceilalti imi cer scuze, dar e prea amuzant articolul-inca rad- ca sa nu-l postez aici)
din categoria "cand pitipoancele vor sa para rockerite"
cititi tot! =))

http://www.bloodymetal.ro/selena-gomez-si-a-cumparat-boc anci-new-rock.html

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Foarte funny. Uite acesta e un motiv bun pentru a invata ca trebuie sa fii tu natural. Daca iti place rock-ul un pic iti iei ceva mai modest, nu te pretinzi a fi cel mai mare fan.

| Silvia a răspuns:

Lollaughing Crezi ca e adevarat?laughing
Ar fii prea haios.

| Hmmmm a răspuns:

Ooo. ce trendy si cool e...love strucklove struck
vreau si eu vreau si eurolling on the floor))

| DeNyyy a răspuns:

Ba merge ...mama da ce bocanci "super" si luta laughing\am ramas uimita

| moonY explică:

nu merge link-ul
http://www.bloodymetal.ro/selena-gomez-si-a-cumparat-bocanci-new-rock.html

"Vanzatorul, un metalist pe la vreo 40 de ani, beat crita si fan Slayer, i-a aratat cea mai monstruoasa pereche de bocanci. Tot el a sfatuit-o ca, daca vrea sa arate intr-adevar trv, trebuie sa-si ia o pereche cu cel putin 5 numere mai mare. Ascultatoare, Selena s-a supus si a plecat astfel acasa cu o pereche de bocanci marimea 42"
=))

| andreeada a răspuns:

rolling on the floorsaraca cred ca i s-a prajit la soare ultimul neuron pe care il avearolling on the floor

| cosima11 a răspuns:

rolling on the floor))) doamne. nu cred ca e ea atata de proasta incat sa`si fi luat bocanci marimea 42 straight face

| marry a răspuns:

E putin iesit din comun... dar e foarte ascultatoare laughing rolling on the floor

| Psycho a răspuns:

Sunt de'acord cu bacemi.
"ba mai mult, ea recunoaste ca a incercat sa asculte chiar si metal" cum adica a incercat? a incercat si n-a reusit? s-a luat curentu' tocmai cand vroia sa asculte metal? laughing e frumusica fata, pacat ca e asa prostoaca.cum naiba sa-ti iei bocanci cu 5 nr mai mari? straight face

| Laura_5858 a răspuns:

Ahahahaha MOR ahahahaha rolling on the floor)))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesant! Pacat ca mi-a cumparat mamicuta o pereche mult mai,, cool`` tongue. Data viitoare, am sa ii cumpar si pe acestia, doar nu raman eu in urma cu moda pitiponcareasca?!hee hee