| anonim_4396 a întrebat:

Rockerita tatalui.Slenea Gomez cu bocanci New Rock.http://www.bloodymetal.ro/selena-gomez-si-a-cumparat-boc anci-new-rock.html voi ce parere aveti? eu ii puneam un tort in fata

Răspuns Câştigător
| Paulla a răspuns:

Poate se impedica si isi rupe un picior sau cu putin noroc gatul.
"Demi Lovato, care, inca din clasa intai, asculta muzica salbatica precum Killswitch Engage, Tokio Hotel, Metallica si, mai nou, Fall Out Boy." Muzica "salbatica"...Nici nu mai comentez.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MoonLight a răspuns:

De ce nu isi baga si o bara de fier in cap, un belsug in nas si un cercel in ochi?

| FucktheSystem a răspuns:

Saraca fata, auzi asculta rock din clasa 1... Tokio Hotel, sa fim seriosi.

| CriCri a răspuns:

De ce sa dai bani pe tort.Eu ii dadeam cu o "placinta"(proaspata) de la mine de pe drum.

| andrei62 a răspuns:

Asa wai trebuie daca se crede mare rock-erita daca asta asculta rock dintra I atunci eu sunt mos craciun

| Neah a răspuns:

Cica bocanci rock smug...da pe cucu rolling on the floor)...arata ca niste pantofi pentru oamenii de la Jebel laughing

| MetalRocker a răspuns:

Aiiii aiii pleaca ma cu cacatii astia