| AnemonaP a întrebat:

Imi dati cateva modele de masini mari,gen jeep-uri, care consuma cat de cat putin si reparatiile nu sunt prea scumpe? Nu stiu ce masina sa imi aleg

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Toyota hilux

| grab a răspuns:

Pai prima intrebare pe care o primesti ar fi: in ce buget aproximativ va incadrati, domnisoara?!

| AnemonaP explică (pentru grab):

Nu conteaza costul masinii, de cumparat se cumpara.ma intereseaza de intretinut.

| grab a răspuns:

Nissan navara, pathfinder, vw amarok, ford ranger daca vrei namila si fiabila dar consuma destul...

ceva mai mititele: x-trail, quashqai sau cum s-o scrie, audi q5, bmw x3, astea chiar nu consuma mult.

chayene, infinitiy, ML daca chiar esti in bani.

succes!

| OanaAlexandra123 a răspuns:

Land Rover Range Rover, Bmw x5/x6, Audi Q3/Q5/Q7, Volkswagen Touareg