| SmartLie a întrebat:

Imi dati si mie o idee de o poveste de dragoste?
Dau funda cui ma inspira mai mult! >:

4 răspunsuri:
| Forev3rAlone a răspuns:

Pai, as putea sa-ti dau ideea pe care am sa o folosesc si eu.Si mie imi place sa scriu povesti.Personajul meu principal este baiat, dar tie am sa-ti dau ideea cu fata.

Este o fata[sa zicem Dianna], nemuritoare dar fara puteri.Pur si simplu doar era nemuritoare.Iar la nastere, a fost blestemata.Blestemul primit era cel mai crud si anume, ca nimeni sa nu o poata iubi vreodata.Insa, la un moment dat, intalneste un baiat[sa zicem Erik] care o iubeste.[adica, asta pretinde el].Si peste putin timp, moare,, calcat de o masina" care era condusa de un tip.[sa zicem Dylan]. Incepe sa il urasca pe Dylan si vrea sa se razbune pe el, facandu-l sa se indragosteasca de ea ca apoi sa-l aiba la degetul mic si sa-si bata joc de el.Dar cu timpul, chiar ea ajunge sa se indragosteasca de Dylan, si ma rog, si el de ea.Main tarziu, afla ca de fapt Erik nu o iubea, ci dorea doar sa o amageasca si ca nu masina lui Dylan l-a calcat, ci el s-a pus in fata masinii.Si ma rog, in final Dylan si Dianna raman impreuna.

Asta este ideea mea. Sper sa iti placa.Eu scriu aucm o poveste cu ideea asta numai ca protagonistul este un el.
In caz ca ai dori sa citesti [zic si eu] aici este putiul scris momentan.--> http://www.viseeeee.blogspot.ro/p/one-directioner-dream.html

Sper ca te-am ajutat!;)
Idei mai am, dar momentan ti-am spus-o pe asta. Daca doresti alta, anunta-ma.Dar maine nu sunt acasa, pana sambata, deci s-ar putea sa raspund foarte greu.

Sper ca te-am ajutat!

| SmartLie explică (pentru Forev3rAlone):

Da. E foarte frumoasa. si daca vrei poti sa imi mai trimiti prin mesaj smug te rog. happy

| Forev3rAlone a răspuns:

Hei, nu reusesc sa iti raspund la mesaj, dar nu stiu de ce.
oricum, am 14 ani si ma numesc Madalina. happy
Si te rog, ca, dupa ce publici sa imi dai si mie linkul, caci imi place mult sa citesc povesti:*