| pYsSyK a întrebat:

Imi dati si mie statusuri de genu ce fac? cum fac? treaba mea vezi ca prinde invidie pe mine tarfa ta...batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| SeniiiOritta a răspuns:

Ce vrei sa spui cu asta oh go on? Ma contrazici? Te contrazic big grin!
Imi zambesti? Ma cuceresti? Stai linistit. Ai vreme sa`mi zambesti. Nu vezi ce ratat esti?

Imi zice tarfa ta`ntro zi : - Faa! Ai inceput sa te rupi in figuri oh go on
Ii raspund : - Ce spui cu aszta? Ma barfesti? smug
Ea : - Da laughing Nu mai intreba oh go on
Eu : -Nu ma jignesti draga meaa big hug Dar. Il jignesti pe barbat`tu. Ii areti cat de idioata esti oh go on

Toate te plac oh go on dar eu m`am plictisit de tine!

Cand tarfa vine in pat si iti zice "te iubesc!".Cum reactionezi?
Eu : Ii spun sa plece si daca nu...
Tu : O invit la un suc.
Deci cine a pierdut? R : TU! Pt ca e o tarfa. Pleaca si revine. Apoi nu mai aree nevoie de tinebatting eyelashes

Daca imi zambesti si ma uit la zambetul tau nu inseamna ca ma prostesti dragul meww :X Dar imi areti ca nu stii s` iubesti :->!

Doamne. Cand o sa iti pui inima aia la folos? oh go on

Iubeste`o oh go on nu`mi pasăă! :-P. Pastreaz`oo dăă toth`! Iar pă mine priveste`mă si linje`te pă both`!

Mă urăsti? E ficss` problema ta.Te urasc? mi-ai dat mothive oh go on. Te gandesti la mine? Mă placi? Ai gusturi oh go on. Nu mă placi? Ficss problema ta dragăă >big grin? Esti mort! :X. Ma barfesti? inseamnă că nu ai ceva mai bun de facut.Un sfat : NU TE PUNE CU MINE DACA O FACIII AI S` REGReti!

1 răspuns:
| 5SOS a răspuns:

Ma urasti? Problema ta.
Te urasc? Mi-ai dat motive
Te gandesti la mine? Ma placi? Ai gusturi.
Nu ma placi? Esti un ratat
Suntem in aceeasi clasa? Atunci regret
Te pui cu mine? Esti mort
Ma barfesti? Inseamna ca nu ai nimic mai bun de facut.
Un sfat:Nu te pune cu viata mea daca o faci ai sa regreti.