| YangMin a întrebat:

Imi dati un meniu,sanatos,care l-as putea manca in fiecare zi?Gen salata de fructe,etc?Si inca o intrebare:ce fel de sandwisuri sa imi fac la scoala,dar sa fie sanatoase?Cele mai sanatoase meniuri vor primi 2 funde,iar cel mai bun dinter ele,si sanatos si bun la gust,va primi 4 funde!PROMIT!P.S. Puteti adauga si iaurt,dar cu specificatie cate g arehappy

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| AmZisCaMaJocCuTine a răspuns:

Cele mai indicate sandwisuri ar fi : cele facute din umbra răbdărilorwinking