| Addelutsa a întrebat:

Imi datsii si mie niste statusurii de ura? Pentru fete plslove struck:Fundita:XPentruu cel mai bun raspunss:X

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Făţărnicia este una din cele mai grele arte de care poate să se mândrească răutatea omenească.
Mai bine sa fii prost 5 minute daca pui o intrebare, decat sa ramai prost toata viata daca n-o faci!
Prost nu e cel ce nu intelege unele lucruri, ci acela care le intelege pe toate pe dos.
FETELE sunt ca pepenii verzi, trebuie sa incerci 50 pana dai de unul bun!
Esti asa de perversa, de rea de te otravesti cu propia rautate!

| SongElena a răspuns:

Tot felul de status pe site-ul asta

http://ymstatus.com/

funda?