| anonim_4396 a întrebat:

Heiii. Ce ziceti: E bine daca am 18 anisori si inca sunt virgina?:Xbig grin
Fundita la cel mai bun raspunss:X
Ce fete prefera baietii: cele virgine sau cele cu experienta?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| A12NDRA a răspuns:

Pai eu zic ca e de laudat ca esti la 18 ani virgina.Iar in privinta baietilor ei prefera prospaturi, adica cele neatinse.Se simte mai bine cand stie ca i te-ai oferit lui primul.

12 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

E bine...eu prefer o fata virgina

| Ecea a răspuns:

Nu cred ca avem rabdare sa stam dupa voi cu virginitatea voastra.
E bine, bravo tie, dar eu personal nu am avut si nici nu o sa am legaturi cu virgine sa stau sa le invat eu sa le explic si etc.plictisitor.
Nu prefer nici virgine nici pe cele cu experienta.Prefer media dintre ele.

| anaid a răspuns:

Lav.Nu conteaza ce vor baietii.Contezi doar tu! Cel mai bine e asa.Nu ai stresul ala, vaai am facut`o neprotejat. Oare am ramas? Tu acum trebuie sa iti cladesti un viitor iar asta poate fi o piedica. Avortul nu e niciodata o solutie.Ramai asa cum esti pana cand esti tu sigura ca ai fi in stare sa cresti un copil.Cand iti incepi viata sexuala, trebuie sa iei in calcul si posibilitatea unei sarcini nedorite.Nu uita ca nu exista metoda de contraceptie 100% sigura.

| whatevernvm a răspuns:

Buna.

E bine ca te-ai pastrat pentru cand vei fii prgatita si pentru cand vei avea persoana potrivita.
Nu trebuie sa iti pierzi virginitatea doar de ochii si de gura lumii, fa ce e bine pentru tine si asta numai tu stii.

Multa bafta.

| Tiberius a răspuns:

Esti si urata?sad

| Kristtine a răspuns:

Dacă ai 18 ani şi eşti încă virgină e bine. O să faci sex atunci când te simţi pregătită. happy Şi băieţii preferă ambele variante laughing

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Mersii mult pentru raspunsuri:X
Si eu sunt mandra de mine ca m-am pastrat pana la varsta asta si o voi mai face:X

| BESTNICK a răspuns:

Foarte bine faci ramai asa virgina cum esti iar intrebare ce prefera barbati e ca si cum intrebi o vrei cu par sau fara (deci nu conteaza laughing)

| enverhoxha a răspuns:

Nu e adevărat că vrem virgine! Asta o cred mătuşile şi bunicile.

| TommyMiller a răspuns:

La 18 ani virgina...bravo! raritate precum floarea de colt!

| mihaeladulcikk a răspuns:

Este foarte bine, draga mea...iar baietii vor fete virginewinking

| Snicket a răspuns:

E rau daca esti virgina la 18 ani.