| frumushika09 a întrebat:

Imi doresc si eu sa iubesc, dar as avea nevoie de parerea voastra! Eu sunt constiincioasa si serioasa...baietii din ziua de astazi mai apreciaza asta la o fata? Sau tot ce conteaza e cum arati si cat de smecher esti?

Răspuns Câştigător
| No a răspuns:

Tu trebuie doar sa fii tu insuti. Fi asa cum esti tu! Nu toti baietii sunt la fel. Unii vor fete smechere.altii vor fete serioase si contiincioase. La un moment dat, sigur vei intalni un baiat care sa te placa pentru calitatile talewinking Bafta! Si, da.de cele mai multe ori conteaza cum arati. imbraca-te ca de obicei, adica comod, dar in acelasi timp atragator. happy

2 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Depinde pe cine nimeri, pot fi si seriosi dar foarte rar, poate doar sa mascheze prostiile care le au in minte.Incearca sa nu pui nimic de la tine decat peste mult timp, daca el inca vine la tine, atunci e ceva.Incearca sa nu iti dai increderea prea repede.Pentru ei conteaza cum arati, altfel nu cred ca ar veni la tine degeaba.Incearca sa fii tu si nu iti arata sentimentele din primele saptamani.Salut!

| mary_9738 a răspuns:

Aici ai dreptate,cam toti is asa dar sunt baieti care chiar apreciaza o fata asa cum este ea, uni poate mizeaza doar pe interior poate au nevoie de intelegere si cu timpul pun suflet si da atunci o poti numi o relatie frumoasa, nu cei care gata dupa o luna hai s-o facem nu asa se procedeaza daca vrei o relatie serioasa.Si tie nu trebuie sa iti pese ce zic de ex ca wow ink nai prieten sau mai stiu eu ce oricine are pe cineva pus deoparte mai devreme sau mai tarziu.o zi buna.