| anonim_4396 a întrebat:

Imi e frica sa ma sarut frantuzeste...Cum sa imi infrang frica?

Răspuns Câştigător
| NOinformation a răspuns:

Vei fi condusa de partenerwinking ai incredere nu iti fie frica nu ai de ce.te va conduce el.va fi ca si al 100-lea sarut happyvei simti ca i mai facut asta. lasa-te conuda de el fa ce face si el :d funda? big grin BAFTA! kiss

1 răspuns:
| EvellineDub a răspuns:

Probabil ca iti este frica deoarece nu ai experienta.Stai linistita,te vei obisnuii, se va intampla de la sine, nici nu iti vei da seama, trebuie doar sa fii calma si sa prinzi putin tupeu.
Bafta.:*