| Regina2001 a întrebat:

Cum sa sarut frantuzeste?

Răspuns Câştigător
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Cel mai greu e sa iti dai seama daca partenerul/a vreau frantuzesc sau asa rudimentar, aicea e vb de cunoastere, dar sa iti zic, va alegeti fiecare o orientare a capului, de obicei se orienteaza fata dupa baiat, ca sa nu va ciocniti nasurile, limbile sa maseaza usor intre ele, sa nu incerci sa il ineci.

11 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Cu limba. e destul de usor, dar ai nevoie de timp si de exercitiu.

| Matt24 a răspuns:

Cu limba.Limbile trebuie sa se atinga, cum vrei tu.

| Azµre a răspuns:

Nu se sărută franțuzește în public, o faci în dormitor, în privat. Este scârbos!

| grab a răspuns:

Cu tupeu!

| syd a răspuns:

Vopseste-ti limba in rosu, alb si albastru si restul vine de la sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite aici, http://www.diane.ro/2009/06/sarutul-frantuzesc-arta-si-tehnica.html
Te pup!

| Wehes a răspuns:

Ii bagi limba in gura. Vuala`

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Cu limba laughing tongue

| SarcasmBoy a răspuns:

Cu limba happy

Răspuns utilizator avertizat
| Fonky a răspuns:

Buna! happy Trebuie doar sa introduci limba in gura lui si totul o sa vina de la sine.
Te joci cu ea pe acolo, cauti locuri noilaughing, el facand acelasi lucru.
Funda? :*