| Queen2007 a întrebat:

Imi explica cineva cum se saruta cu limba? Va rog, fara mistouri. Am nevoie de explicatii urgent

Răspuns Câştigător
| AdrianaB1 a răspuns:

Și eu la început nu știam cum se face asta, îmi era destul de greu să o fac.
Începi încet, iar după încerci să te săruți cu limba, pentru asta e nevoie de un partener bine priceput dacă ești fată.
Nu știu ce anume să-ți spun, vine de la sine.

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Așa ceva nu se poate explica în cuvinte, totul vine de la sine.

| Lioana a răspuns:

Sarutul nu se explica. Se face. Din experienta inveti. Nu-ti face griji! Totul vine de la sine. Daca incerci sa practici o metoda primita pe internet poate iesi mai rau si stangaci. Lasa-te in voia simturilor si nu te concetra pe cat de bine iese sarutul ci bucura-te de el!

| DevilRock a răspuns:

Vorbești serios? Câți ani ai?