| cutzu01 a întrebat:

am13ani si am nevoie de ar...am un iubit si nunoncreted espre cum se saruta cu limba sau macarecu limba si pas cu pas cum se face
m sarutat inca cu limba sau franch kiss si imi doresc foarte mult acest lucru asa ca va rog sa imi explicati pas cu pas cum se face...nu vreau alte raspunsuri decat explicatii concretedesprecum se saruta cu limba...traiasca franch kiss! :*

4 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Nu crezi că eşti cam mică pentru sărutul cu limba sau chiar pentru un iubit?
Tu pune mâna pe carte, mâine poimâine el te părăseşte şi vezi că ai burta până la gât.

| PedoBarbie a răspuns:

Învață(în cazul de față limba română) și apoi treci la iubit și la sărut cu limba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

My eyes hurt.

| cutzu01 explică:

Imi pare rau pentru greselile gramaticale destul de mari, dar nu ma prea descurc cu scrisul pe telefon...scz daca am parut prea naiva la intrebarea mea...dar scrisul pe telefon e un cosmar pentru mine!