| DarkNight123 a întrebat:

Imi pare rau sa va spun dar exista bloody mary credeti sau nu intr-o zi un prieten de-al meu avea 8 ani ia-m spus legenda si nu i-am spus ca poate il omoara sau altceva si el a incercat la 12 noaptea cu 2 lumanari una in stanga si una in dreapta si dupa ce a zis de 13 ori bloody mary si dupa el a zis ca el ia omorat copilu dupa a stins becu si ia aparut pentru 5 sec in oglinda cu un ursulet roz asa a zis el si dupa 5 sec a disparut si asa e in legenda se zice ca daca apare cu un ursulet sau ceva din plus vrea sa fiti prieteni si el mi-a descris-o complet cum arata eu cred ca exista nu stiu sa zic ca el nu are net nici calc si nu avea de unde sa se inspire ma credeti ca am mai vazut utilizatori si chiar prieteni care au incercat si li s-a intamplat la felbig grin si numai pot sa dorm noapteacrying

Răspuns Câştigător
| emiitzzy a răspuns:

Da calmeaza-te ca nu tii se intampla nimic daca vrei sa fii linistita si sa dormi noaptea fa bine si nu incerca de fiecare data cand tie frica seara cand te pui in pat roaga-te si apoi imagineazati ceva frumos gandeste-te la ceva frumos si adormi linistyta si-o nu mai asculta aatatea povesti ca nu toate is adevarate serios! si mie mi-e frica de toate acestea dar eu asa fac si nu am nimic!

5 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Și eu am încercat și nu funcțtionează.

| FucktheSystem a răspuns:

Și eu am încercat și nu funcționează.

| SpeciMen a răspuns:

Ala e doar un film rolling on the floor)))) lol

| Dolceboy a răspuns:

Du-te nene la phsiholog!

| ValentinStingaceanu a răspuns:

Eu cred ca sunt doar superstitii...