| Hangover a întrebat:

Bloody Mary, de curand, mi-a spus o prietena de ea si am cautat pe net legenda si informatii. Acum intrebarea mea este, daca este adevarata povestea, si daca ea chiar te ucide? Si daca o face de ce? Ce ar avea un spirit cu tine, cand tu nu ai nimic cu ealaughing... Altii spun ca au incercat, nu au patit nimic si totusi au auzit niste zgomote ciudate, si un clopotel...straight facestraight facestraight face Altii spun ca au vazut o reflectie ciudata, sau ca au inceract prieteni de-ai lor si ca i'au gasit injunghiati in gat si zgariati pe fata. Nu e nevoie sa'mi spuneti legenda, ci daca as incerca eu incantatia, cu strigarea de 13 ori si cu cele 3 lumanari la miezul noptii de ce ar vrea Mary sa ma ucida?laughing Serios acum? De ce? Sau app, altii spun ca daca iti apare in oglinda cu un ursulet veti fii prieteni, daca apare cu un cutit, te omoara. Dar de ce alege ea pe anumite persoane? si sunt si imagini cu ea infioraoare dar facute pe netwinking. Insa mie sincer mie mila de spiritul ei si nu am nimic cu ea, dar o fi adevarat? Are ea ceva cu noi daca ii strigam numele? Si care e faza cu clopotelul, daca ii zici numele de 3 ori la rand, chiar daca nu e in fata unei oglinzi, sau la 12 noaptea faci incantatia si nu se intampla nimic, chiar auzi un clopotel? si asta inseamna ca vei murilaughing? fundita:! x

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Crede-ma am facut-o si eu si inca un prieten si ghici:
Nimic adica nu ma asteptam sa ma omoare dar macar sa aud un clopotel sau sa vad ceva in oglinda a fost cam dezamagitor si nici prietenul meu nu a patit nimic.
Oricum exista un film cu numele asta si dupa el s-a creat mitul
Oricum daca vrei sa incerci si iti apare ceva trimite-l la mine sa-l vad si eu oklaughing
Dar sigur nu se va intampla nimic
Fundita:X?

1 răspuns:
| selena_8538 a răspuns:

Asteas doar tampeni niste rahaturi eu am icercat de 2 ori si mia aparaut un rahat nici bloody mary nici dracula nici baubau ala