| Eudauintrebari a întrebat:

Imi place de cineva, dar e cu mult mai mare ca mine, cum sa fac sa ii atrag atentia?
Ajutor, va rog.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate vrei sa spui sa ii atragi atentia.Ca tie ti-a atras atentia.
Nu stiu daca esti fata sau baiat.Ca nu reiese dupa numele tau.

| WaterDrop a răspuns:

Te pui pe piciorul lui, il mangai pe piept si ii spui ce vrei sa primesti de Craciun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Holy...

| Paulystar a răspuns:

Hmm. Poti sa inveti foarte bine si sa iei premii la concursuri, el v-a auzi de tine asa. Sau poti sa pari mai matur. Poti sa treci intentionat de foarte multe ori pe linga persoana aceia. Poti sa vorbesti cu ea, sa fii prietenos si poate deveniti prieteni. Daca deveniti prieteni, poti deacum sa arati ca o/il placi prin priviri, te dai mai aproape de ea/el. Si asa isi da seama, poate incepe sa te placa. Cam asa! Scuza, dar nu stiam daca esti fata sau baiat.