| AlexS9 a întrebat:

Imi place de o fata, dar ei nu ii place de mine, si imi este rusine sa vorbesc cu ea. Cum sa ii atrag atentia?

Răspuns Câştigător
| diana26 a răspuns:

Incearca sa afli de la o prietena apropiata de ea ce ii place acelei fete

3 răspunsuri:
| alinutzaap a răspuns:

Plimbate prin jurul ei, imprietenestete cu gasca ei de prietenii si incearca sa te imbraci mai frumoss ca de obicei, si poate cu putin noroc o sa-i placa si ei de tine.
Daca nu merge eu zic sa renunti, mai sunt fete pe lume!winking

| pipluup a răspuns:

O saruti si gata.

| SpecialKH a răspuns:

Bei 3 bidoane de bere, tragi ceva pe nas mai bei 3 bidoane de bere si sa vezi ce curaj iti faci