| Liviu_Nemtanu_1991 a întrebat:

Imi place de o fata tare tare, cum sa-i atrag atentia? in afara de kindere?

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Vorbești cu ea și o inviți la un suc.

| Schatzyyyyy a răspuns:

Intra in discutie cu ea! Invit-o la un suc, apoi vedeti ce se intampla

| MiaAtasiei a răspuns:

In priimul rand trebuie sa stii ce i place apoi poti avea o conversatie scurta ca din intamplare avand ca scop niste referinte subtile la lucrurile care ii fac placere. apoi o poti invita in oras

| anonim9552 a răspuns:

Incearca sa-i spui ce simti, dar nu de fata cu altcineva, spune-i k din intamplare te-ai gandit sa faci ceva ( ce ii place ei) si ca ai vrea sa faci acel ceva cu ea.