| electric_9063 a întrebat:

Imi place de un baiat care ma considera o prietena foarte, foarte buna m-a sarutat de mai multe ori, dar nu ma place sunt sigura de asta
Ce sa fac ca sa ma placa?
Nu radeti, va rog frumos.

Răspuns Câştigător
| ioa_8161 a răspuns:

1) nu e o situatie de ras.deci stia calma...2)baietilor le plac fetele care vb cu acestia despre ce ii pasioneaza pe ei.deci nu stiu gaseste un numitor comun,si discutati de aici vor porni multe alte discutii, care te vor ajuta, iar daca zici ca te-a sarutat de mai multe ori inseamna ca simte ceva pentru tine.chiar daca e o simpla prietenie sau cine stiesmug. bafta:*