| vladdd16 a întrebat:

Sall tpu.Sunt un baiat de 18 ani si am o problema.Eu sunt un baiat foarte timid,nu prea imi place sa ies,nu prea am prieteni, nu fumez, nu beau....sunt mai linistit.Problema mea este ca la 18 ani nu am avut niciodata prietena, nu am sarutat niciodata o fata si sunt inca virgin.Toata lumea se rade de mine si ma privesc ca un ciudat sad.Va rog nu va radeti

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are nimic, decat sa iesi cu prosti si panarame mai bine continui sa inveti si sa te mandresti cu niste diplome in plus. Eu am avut amici dar erau niste mizerii, dupaceea am facut seralul si am scos 10 clase, am facut scoala de soferi si am toate gradele in permis si acum daca nu gasesc ceva ca sofer pe camion ma bag sa fac liceul si uite asa trece timpul pana isi revin treburile cu munca la normal.

| MihayAndrey a răspuns (pentru mgtow):

Si care e legatura?

| vladdd16 explică (pentru mgtow):

Ai cea mai mare dreptate, mai bine ma concentrez in studii ca sa ajung cineva in viitor.Multumesc mult

| MihayAndrey a răspuns:

Dar cu ce ti-am putea fii de folos? big grin

| Snejok a răspuns:

Toti oamenii sunt diferiti, nu trebuie sa te afecteze faptul ca na-i prietena si na-i sarutat nici o data, tot va fi la timpul lui, doar trebuie sa ai incredere in tine si sa nu bagi in seama ce spun altii.
Tu esti unic in felul tau, si trebu sa shtii ca nu doar tu la aceasta virsta na-i avut relatii sint inca o multime de baieti, chiar un bun exemplu este fratele meu, asa ca nu te dispera totul va fi doar incearca sa lupti cu timiditatea
Succese!
Funda

| vladdd16 explică (pentru Snejok):

Multumesc pentru raspuns si o sa incerc sa nu ii mai bag in seama