| anonim_4396 a întrebat:

imi place de un baiat dar el ma cam ignora, se da la prietenele mele pe care nu le cunoaste. Le face asta numai prietenelor si colegelor mele. DAR la mine pauza. El mai incearca sa se apropie de mine dar eu plec si ma uit in alta parte, dar nu stiu de ce fac asat tot timul.Azi eram pe holul scolii si vine el la mine si mi-a dat doua palme daca le pot numi asa, mai mult m-a mangaiat, era o senzatie foarte placuta, dar eu l-am oprit.Este o fire care nu lasa fetele in pace adica trebuie sa el sa le faca ceva.Azi a venit la o colega si i-a bagat mana in gat, eu eram langa ea, dar mie nu mi-a facut nimci, doar de cateva ori mi-a pus piedica, cand era zapada arunca cu bulgari in mine, dar a fost o singura data cand eu am lipsit vreo 3 saptamani fiindca am fost in spital si la inceput era foarte suparat si m-a lovit si chiar a durut. O data se schimba din baiatul dragut si se transforma intr-un monstru.Cu mine este mai timid, se balbaie cand imi vorbeste si se uita asa frumos in ochii mei. El a zis ca nu ii plac fetele grase, eu sunt bine asa cum sunt am 1, 65 si 50 de kilograme, dar s-a dat la o colega de-a mea care are 60 de kilograme big grin si este mai scunda decat mine, coincidenta e ca are ceva cu fetele care stau langa mine, dupa ce se da la fiecare se uita la mine si pleaca, ceea ce ma enerveaza dar nu zic nimic fiindca nu imi face nici un raubig grin pe ele le da cu capul de pereti, le da palme care dor, dar cu mine e mai bland.Deci credeti ca ma place? sau vrea numai sa ma ignore?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Nu te mai da la o parte! baga-te in seama! vorbeste cu el!

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Incercarea moarte n-arehee hee
Vorbeste mai mult cu elwinking

soothe
| soothe a răspuns:

S-ar puea sa te placa. Asa este regula, sa te joci putin pana sa incerci sa cuceresti. Este instinctiv. Dar tu nu ai nici o opinie? Stai si nu zici nimic? Astepti pe el sa te abordeze?

| Lorelai a răspuns:

Mai mult ca sigur te place. Iar in ceea ce priveste comportamentul lui cu fetele in general.are o problema acest baiat. Daca te-ai apropia de el, poate ti-ai da seama mai bine despre ce este vorba, ce i s-a intamplat in copilarie. Incearca sa te imprietenesti cu el.

| chupachups1234 a răspuns:

Sigur ca te place. Si nu te mai da la o parte. A! Si vb cu el pe mess, ai mai mult curaj; intreaba-l daca te place si dupa dezvoltati...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da te place dar trebuie sa l incurajezi si tu un pic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu stiu ce sa spun mai exact...este prea agresiv cu celelalte fete chiar dac cu tine nu este nutrebuie sa ii acceptii agresivitatea deoaece pote la sfarsit o sa primesti si u daca ii faci ceva ce nu o sa ii convina! eu te sfatuiesc sa ai mai mult curaj sa vb cu el si sa iil intrebi ca ce este cu el de ce este asa de agresiv! tu daca o sa fii cu el si o sa ai ceva serios cu el o sa ai mari mari probleme cu el daca se comporta asa! 11