| Cristynaa a întrebat:

Imi place de un baiat dar nu stiu ce sa fac ce sa-i spun...vad ca si el se da pe langa mine si chiar la mare ma si pupat (obraz)laughingdeci ce sa fac astept rasp... urgent
happyfundoooi

Răspuns Câştigător
| IrinaVew a răspuns:

Pai. Iti poti lua nima in piept. te duci la el "face-to-face" si ii spui ce simti pentru el. poate cine stie... iti va da un raspuns multumitor. daca nu ai "curajul" necesar sau nu te simti in stare sa il intrebi vorbeste cu cel mai bun prieten al lui si vezi ce iti spune. la mine a mers prima varianta. SUCCES