| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat de 24 de ani. dar nu stiu cum sa-l abordez.plus ca e dragut si fratele lui >:". Sfaturi?

17 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

laughing pana la urma de cine-ti place? ce treaba are fratele lui ca e dragut de-ai zis plus?

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

mai intai trebuie sa te decizi pe care il alegi pe el sau pe fratele lui laughing

| ioanaa a răspuns:

Pai. in primul rand te hotarasti cine iti place. Apoi, insisti cu privirea in ochii lui, sa iti dai seama daca si el te place sau nu. Mai departe, vine de la sine.

| cooola a răspuns:

Depinde cati anisori ai si tu, nu stiu, fa rost de id lui, vorbeste cu el pe messbig grin.acum vezi de neamuri mai arehee hee...intereseaza-te si dupa abordeaza pe cine trebuiebig grinpoate gasesti unu de varsta ta sau apropiat.

| DiMoDi a răspuns:

Eşti sigură că nu mai are si niscai verisori drăguţi? nu de alta dar să nu regreţi la urmă ca n-ai "abordat" pe cine trebuia big grin

| sigmanet a răspuns:

Tu cati ani ai? Te orientezi si tu pe unul singur?happy Dupa ce alege tinta, incearca sa "trimiti sageti" si vezi daca si el este interesat de tine. Aici nu-ti trebuiesc sfaturi, totul vine de la sine. A cuceri pe cineva e un procedeu complex si totusi simplu. Tine de tine.

| MarYoBenucci a răspuns:

Simplu ii dai un sut in cur si replica .bay lake sti ca mie imi place de tine. uite deja imi curg balele drooling dupa tine chiar daca-mi dati stupid nu ma intereseaza dar cand vad ce spune Delight mi se acreste... ce vroiai sa spui ca daca nu-ti mere cu el il poate-ti merge cu fracsu a? never mind oh go on nici tu nu sti ce vrei

| MarYoBenucci a răspuns:

Du-te ma nene si plimba ursu si numai comenta

| Rizer a răspuns:

Pai ia-l pe fratesu ca e mai mic, asta de 24 de ani, depinde cati ani ai tu? Vorbeste cu el si vezi ce e de facut, daca e dragut eu zic sa incerti ca incercarea morte nare! Succes!

| ShaKuri a răspuns:

Hehehe... ia zi tu..cum ar fi cu 2laughing... cu ziceai mai sus "dezvoltati"..

| ShaKuri a răspuns:

Hehehe... ia zi tu.cum ar fi cu 2laughing... cu ziceai mai sus "dezvoltati".

| kikinoname a răspuns:

Norocoas-ocrying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar nici eu nu sint de lepadat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N'am inteles totusi care iti place ala de 24 sau ambii...
Poate ii tenteaza ceva in 3 so...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi plac amandoi...happy plus ca cel dragut e mai mic decat celalat. ahh.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bay asta. daca ti se acreste atunci nu mai raspunde la intrebare. Daca nu esti in stare sa dai un raspuns bun, atunci plimba ursu, s-a inteles?
Plus ca ce-i cu intrebarea asta? E simpla si usor de inteles, daca esti destept o prinzi din primawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Delight & maryobenucci Grija la ursi ca sunt periculosi.