| MissBrunetta4200 a întrebat:

E un baiat foarte dragut in clasa mea si imi place de el dar nu stiu cum sa fac sa ma observe sau cum sa ies in evidenta in fata lui... Sfaturi? Ceva?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vorbeste cu el, si lasa i numarul tău de telefon, sau adresa de mail, si vorbiti m ai multe acolo in privat. Ce vîrstă ave ti voi?

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el si poate il inviti si undeva, sa va obisnuiti unul cu altul sa vorbiti mai mult. Si atunci poate iese ceva daca te place.

| MissBrunetta4200 explică:

12 si 12.Stiu ca suntem prea tineri dar cred ca mi-ar prinde bine o persoana care sa fie langa mine la nevoie.Nu am vrut sa imi placa de el dar inimii nu-i poruncesti.
Apropo nu am mentionat ca vorbeam cu el in fiecare zi eram si suntem prieteni.