| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat, poate o sa va radeti, dar din clasa a 2 a. , si sunt intr-a 6-a...Pur si simplu il iubesc! E baiat inalt ( la propiu) cu media notelor intre 5-8 ( genul de baiat perfect) blond, cu ochii verzi( asa un verde pur...X) Gata, acum sa ne trezim la realitate. Stie ca-mi place de el, stie ca-l iubesc.Dar el imi da in schimb doar sentimente de simpatie. Il ajut la tot ce-mi cere, ii du tot ce vrea, teme, portofolii, pixuri creioane , vin cu 2 penare la scoala ca nu cumva sa-mi ceara ceva si sa na-m. Pe messinger vorbeste dragut, cu bun simt , cu emoticoane vesele, nu ar vrea sa ma supere, sau sa ma injure. Dar pe celelalte colege, rau de tot. Intrebarea ma este: Ar trebui sa mai sper la el? Sa il mai astept? Vreau raspunsuri dezvoltate.

Răspuns Câştigător
| NoSens a răspuns:

Mda imi poti da o poza cu tine? deci arata-i ca nu esti moarta dupa el poate nu-i plac tipele obsedate si daca are iubita e rau de tine apropo poate ii este teama sa-ti spuna adevarul daca te place sau nu de ce nu faci tu primul pas dar inainte de a face asta uita-te pe ascuns si vezi daca te priveste succes si daca spune ca nu puteti ramane prieteni dar nu mai are rost sa speri dupa el

9 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Notele 5-8 = băiatul perfect?
*I don't want to live on this planet anymore*

| ZyReXe a răspuns:

Hello
1.stai draq in loc ce faci ca cred ca nici nu te-ai lins in viata ta si ce draq sa faci cu unu de a doua i-a unu macar de clasa ta (daca potilaughing)
2.ii un fel de pedofilism la fetelaughing
3.cine te va vedea ca te pupi cu un copil cu 30 cm mai mic ca tine il va apuca rasu
4.la ce *** sa te astepti de la unu de clasa a 2 a
5.tu crezi ca ila se gandeste la iubire sa te iubeasca din sufletul lui ala o iubeste pe masa si atat(asta ii un fel de expresie nu spun ca pe taicasu nul iubeste)
6. oare ce va crede mama lui cand va afla ca copilu ei de 8 ani are o "admiratoare"de 12-13 ani ce va crede aia ca nu esti intreaga
7.eu nu sunt tocilar stau nonstop pe pc si la scoala am note de 8-10(sunt in a 6 a la clasa intensiva)
8.cum draq baiatu perfect
9. poate te vei supara dar eu chiar daca nu te cunosc iti spun ce e bine sa faci
10. daca citesti ce ti-am scris inainte sper ca vei intelege ca este o prostie totala(nu ma rad de tine)
11.Succes!:*
aaa si Cum *** in clasa a doua are fizica wtf?

| JamilaGizeh a răspuns (pentru ZyReXe):

.ai inteles total gresit laughing fata asta spunea ca ii place de el din clasa a2 a iar acum este a6a laughing si poti sa citesti in comentariul ei de mai sus unde vorbeste despre "fizica", se face fizica in clasa a2a? laughing

| TabooR a răspuns:

Ce dragut!
Pai eu ti-as recomanda sa-i spui exact cea ce crezi...Pentru ca nu ai nimic de pierdut tongue

| JamilaGizeh a răspuns:

Eu zic sa nu mai fii asa disperata dupa el... ignora-l putin, (nu ii arata ca esti lesinata dupa ellaughing ) s-ar putea ca si el sa te placa thinking

| noink a răspuns:

Ma rog, baietilor nu le sta bine cu 10 pe linie, si hai ca are si alte note, de exemplu la romana numai 10, si la mate sub 8, ca si la Fizica...

| noink a răspuns:

Deci. deci, uni nu ma-ti inteles...IMI place de el de pe clasa a 2 a, nu ca e de clasa a 2-a

| ioana14 a răspuns:

Mai sincer mie nu mi se pare asa corect eu am colega in clasa ea are 15 ani el 11 si sunt impreuna adica nu-i asa mare lucru doar k mia sincer nu vreau sa te superi pe mine dar cam profita de tine adica tu cam esti catelusul lui ii dai orice vrea faci tot ce zice esti ca un fel de catelus care ta dup el si face ce i se zice si sincer adica daca vezi k nu iti arata si el nimic eu zic sa nu mai astepti degeaba incearca sa gasesti pe altcineva si nu asculta rautatile altora k la noi e fffff normal ca o fata mai mik sa fie cu unu cu nu stiu cati ani mai mare da cand auzi de o fata mai mare k ii place de unu mai mik deja nu stiu ti se pare o tampenie eu ma intreb dc asta e o egalitate in toate pana si in asta daca si lui ii place de tine fiti frate impreuna lumea e rea si chiar invidioasa tu ascultati inima nu ce spun alti asa k eu sper k te-am ajutat si sincer ascultati imina nu pe cei din jur

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Media intre 5-8? baiat perfect?=]], pai eu cu media intre 8-10 inseamna ca sunt prea avansat pentru lumea asta=]]