| TheLovelyGirl a întrebat:

Imi place de un baiat si el pe mine. Vorbesc foarte mult cu el si nu stiu ce sa mai fac ca sa ii atrag cat mai mult atentia ca vreau sa fiu cu el... SFATURI:d!

Răspuns Câştigător
| annaloveanna a răspuns:

Eu o sa iti spun cateva replici:
1.Am primit un apel de la tine pe telefon aseara. Vroiai sa imi spui ceva important?
2.Nu suflu la ore de cat celui care imi place foarte mult! Ai invatat pentru azi? Sunt dispusa sa te ajut daca nu ai invatat.
3.Am primit o scrisoare de dragoste si niste flor.Sti cine mi le-a trimis?
4.Demult imi doresc sa fiu impreuna cu o persoana speciala.Tu cu cine ai vrea sa fi impreuna?
5. Daca nu te lasa parinti afara spune-le ca eu nu o sa te scap din ochi.

Sper ca ti-am fost de ajutor

2 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Buna!happy
pai.sunt mai multe variantetongue ai putea pur si simplu sa-i spui ca simti ceva pentru el, ai o atractie asupra lui [nu cred ca deja il iubesti], ai putea sa-l intrebi mai multe lucruri despre el. sa vada ca te intereseaza despre el si viata lui.

te-am pupat si bafta!:*

| bebelusa_5732 a răspuns:

Spune-i ca vrei sa fi cu el