| Biutsssaa a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat cu care am fost. Dintr-o prostie ne-am despartit si la un moment dat nu mi-a mai placut de el, asa ca am cuplat-o pe prietena mea cea mai buna cu el( precizez ca si ei ii placea de el, dar si lui de ea). Dar dupa cam vreo doua zile dupa ce i-am cuplat mi-am dat seama ca inca imi mai place de acel baiat. Am incercat sa m-il scot din cap dar pur si simplu nu pot! Cum as putea sa uit de el? Sau sa fiu din nou cu el?

Răspuns Câştigător
| loveyouforever a răspuns:

Buna.acum e foarte naspa treaba.de ce te-ai grabit sa iti combini prietena cu el?straight face. trebuia sa mai astepti cateva zilesad
acum, daca ei mai sunt impreuna, ia-l pe el si vb cu el intre 4 ochi sau pe mess si marturiseste-i ca dintr-o prostie a trebuit sa renunti la el si ca ai crezut ca ii va face un bine prietenei tale cand i-ai combinat, iar apoi ii zici ca vrei sa ii zici ceva sinker:ca atunci cand o vezi cu ea devii foarte geloasa si ca inca mai ai sentimente pentru el.si vezi ce zice.la care dintre voi 2 tine cel mai mult, iar daca o va alege pe prietena ta, sa nu plangi pentru ca a fost greseala tasad
bafta:*

funditabig grin

1 răspuns:
| HeadUpAndSmile a răspuns:

Auzi la ea...la 11 ani asa intamplari...