| DhannyCa a întrebat:

Imi place mult de o fata dar, oare o stresez?
Nu am vorbit de multe ori, vineri i-am scris pe facebook, am vorbit cu ea ceva timp apoi am avut ceva treaba. Cealalta zi deja mi-a scris ea dar am fost nevoit sa "scap de ea" pentru ca eram la padure si nu puteam vorbi nici pe facebook nici pe tel. Urmatoarea zii i-am scris iar, a raspuns mai greu dar a spus pentru ca nu a vazut. Azi, din nou i-am scris big grin Am vorbit foarte putin pentru ca eu eram la liceu iar ea la gimnaziala. Ce le place fetelor, sa ii scriu eu sau sa astept pana imi scrie ea.
PS: Am vorbit si despre relatii, adica m-a intrebat de cine imi place asa subtil i-am spus ca de ea ea a spus ca nu-i place de nimeni. Azi deja am vazut "I love you!" pus pe peretele ei. Ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Bineinteles ca noua fetelor ne place ca baietii sa ne scrie primii. Nici nu va imaginati ce face o fata cand va vede on si voi nu ii scrieti laughing.
Acel I Love you, poate insemna ceva, daca tu ti-ai marturisit dragostea fata de ea, e un pas foarte bun! Stie ca esti sincer si eu cred ca daca ti-a scris ea a inceput sa te simpatizeze. Continua sa vorbesti cu ea, ca sa ii castigi total inima happy
Mult succes! Ai grija ce faci! Te pup happy

| DhannyCa explică (pentru dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd):

Mersi, este un raspuns foarte folositor. Dar, nu o strezez? Sau tu ce crezi?

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns (pentru DhannyCa):

Nici de cum happy. Daca ar fi ocupata si nu ar putea sa vorbeasca ti-ar spune. Sau daca nu ar vrea sa vorbeasca nu ar sta on cand esti si tuwinking.

3 răspunsuri:
| stefi26 a răspuns:

Incearca sa ii acorzi cat mai multa atentie dar sa nu fi deja'
lipicios